2 dni po Piano Day Warsaw w warszawskich Łazienkach Królewskich odbędzie się kolejne ciekawe wydarzenie, na które zapraszam równie serdecznie.

W ramach cyklu „Świat i okolice” zostałem zapraszony do poprowadzenia spotkania „Pianomatyk Bike Tour, czyli recital podróżniczy”. Będzie to słowno-muzyczna opowieść o projekcie i przygodach na trasie przeplatana utworami fortepianowymi.

W ramach Rowerowej Trasy Koncertowej w etapie I (Warszawa – Berlin) miałem okazję zawitać do Torunia, gdzie zagrałem  w niezwykle przytulnym lokalu „Zezowate Szczęście„. Po koncercie była także mała jam session z saksofonistą Borysem.

Do Torunia dotarłem z Włocławka przez Ciechocinek. Następnego dnia pojechałem przez Ostromecko do Bydgoszczy. Spora część trasy wiodła malowniczym rowerowym szlakiem rowerowym nad Wisłą (Wiślana Trasa Rowerowa). Miło będzie powrócić w znane mi dobrze rejony!

Wydarzenie będzie także okazją do spotkania się z osobami, które na różne sposoby wspierały wtedy trasę bądź uczestniczyły w koncertach po drodze. Cieszę się bardzo, że będę miał okazję im jeszcze raz podziękować oraz zaprezentować całość przedsięwzięcia!

Kiedy i gdzie:

9 kwietnia 2019 (wtorek), godz. 19.o0
Centrum Kultury Dwór Artusa, Sala Wielka,
Rynek Staromiejski 6, Toruń

Więcej informacji:
strona internetowa Dworu Artusa
wydarzenie na Facebook’u.
Bilety w cenie 5zł do kupienie przez serwis goout.net